Vtipy

Sedia raz vyhladovaní študenti na internáte a fantazírujú: "Čo takto začať chovať prasa?" "Ti hrabe, nie? Čo tá špina? A ten smrad?" "Si zvykne..."


-Pani učiteľka,môžem byť potrestaný za to,čo som neurobil? -Nie,Janko,to nie. -Tak sa priznám,neurobil som si domácu úlohu.


Učiteľka sa pýta žiaka: ”Miško, čo sú to múmie?” ”Sušení Egypťania!”


Učiteľ nemčiny hovorí: ”Ak si slovo zopakujete 3 krát, tak bude vaše.” Z poslednej lavice sa ozve dievčenský hlas: ”Fero! Fero! Fero!”


Na hodine matematiky: ”Koľko je 5+5?” ”11.90 s DPH.”


Janko sa pýta učiteľky na zemepise: ”Pani učiteľka môžem ísť na WC?” ”Až keď mi vymenuješ svetové strany.” ”Východ. Záchod. Serem. Juj!”


- P-pán p-prof-fesor, m-môže šššš-tudent r-robiť s-s-skúšku k-keď je opi-opitý ? - Nooo, v podstate môže ... - Cha-chalani, d-doneste ho!


- Móricko, kde máš žiacku knižku? - Požičal som ju Marienke, chcela vystrašiť rodičov.


- Máte veľmi pekné zuby, pani učiteľka! Nová učiteľka sa polichotene usmieva: - To mám po mojej mamičke. - A boli vám dobré?


Pán policajt! Rýchlo! Paľko ťahá policajta za rukáv. Tam, za rohom, náš učiteľ biológie. Stalo sa mu niečo? Nie, zle zaparkoval.


V škole: „Čo je s tým králikom, čo mi ho chcel ocko poslať?" „Ja neviem, pani učiteľka, ale on už zase žerie."


„Žiak Mrkvička, aké druhy vtákov poznáš?" „Prosím, sú to dravé vtáky, ako napríklad orol, a sravé, ako napríklad holub.

GTranslate

Projekt

Zelená dobrovoľníkom

V rámci grantového programu Projekty zamestnancov pre našu školu pán Ján Turňa garantoval projekt Krajšia a zdravšia škola.

Od 04/2017 do 06/2017 sme skrášlili dve predzáhradky vysadili okrasné, úžitkové kríky a zriadili bylinkovú záhradku, ktoré slúžia našim žiakom.

Naša škola získala v záverečnom hodnotení programu Zelená škola za roky 2015/2016 a 2016/2017 už 3. medzinárodný certifikát Zelená škola.

Zelená škola pomáha žiakom aj učiteľom nielen sa o prírode a životnom prostredí učiť, ale aj prakticky konať.

Doteraz sme riešili témy: odpad, zeleň a ochrana prírody, voda.

Náhodné obrázky

p1050001
P1060200

Náhodný vtip

V škole: „Čo je s tým králikom, čo mi ho chcel ocko poslať?" „Ja neviem, pani učiteľka, ale on už zase žerie."